Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi

Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi cinsel ilişki evlilikler ve cinsel birliktelik yaşayan bireyler açısından büyük önem taşıyor. Sağlıklı bir cinsel ilişki için hem kadınların hem de erkeklerin eşit oranda haz alması gerekiyor. Kadınlar orgazm olma seviyeleriyle ilişkiden haz alır. Kadınlar iki noktadan orgazm olabilirler. Birincisi G noktası ikincisi ise klitoris olarak biliniyor. Ancak bazı durumlarda kadınlar hiçbir şekilde haz alamaz ve G noktası ile klitoris uyarılmasını yaşayamaz duruma gelebilirler. Bu noktada daha etkili ve haz odaklı bir cinsel ilişki yaşamak isteyen kadınlar orgazm aşısı yaptırabilirler. Peki, orgazm aşısı tam olarak nedir? Nasıl ve neden yapılır? Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtını içeriğimizin devamında bulabilirsiniz. Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi

Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi

Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi

Cinsel isteksizlik ve ilişkiye girememe konusunda kadınların zaman zaman problemleri olabilir. Orgazm olamama durumu kadınlarda çok büyük problemlerden biridir. Doç Dr. F. Bahar Cebesoy Orgazm aşısı tedavisi uygulamaktadır.

Orgazm Aşısı Nedir, Kimlere Uygulanır?

Orgazm aşısı cinsel ilişki sırasında ilişki pozisyonu ve spermin kadınlarda bulunan G noktasını uyaramayıp, kadının orgazm olmasını engellemesi halinde hem ilişki kadına haz vermez hem de bu durum zamanla kadınların vajina duvarının daha kalın hale gelmesine neden olur. Kalınlaşan vajina duvarları G noktası ve klitorisin uyarılmasını tamamen engelleyebilir. Bu da ilişki sırasında kadınların orgazm olmamasına neden olur. Bu durumda olan kadınlar orgazm aşısı yaptırabilirler. G noktası aşısı olarak da bilinen orgazm aşısının etkisi 8 ile 10 ay arasında değişkenlik gösterir. Aşının etkisi gittikten sonra yenide aşı uygulaması yapılabilir. Bu durum sağlık açısından hiçbir zarar içermediği için kadınlar rahatlıkla tercih edebilir.

Orgazm Aşısı Kimlere Yapılamaz?

Orgazm aşısı yapılmasını engelleyen bazı durumlarda olabilir. Her kadın dilediği zaman sağlıklı bir şekilde orgazm aşısından faydalanamayabilir. Kısaca hangi durumlarda aşının yapılmadığından bahsetmek gerekirse;

  • Tümör oluşumu saptanan kadınlar
  • Kolajene karşı alerjisi olan kadınlar
  • Gebelik durumu olan kadınlar
  • Bağışıklık sisteminin normalden çok daha zayıf olması halinde
  • İdrar yolunda enfeksiyon tanısı konan kadınlar
  • Vajinal kanama yaşayan kadınlar

Bu durumlarda kesinlikle orgazm aşısı işlemi uygulanamaz. Uygulanması halinde ciddi ve kalıcı hasarlara, sorunlara yol açabilir. Aşı uygulamasından önce aşısı uygulayacak hekimle mutlaka varsa bu tarz bir sorun açık dille ifade edilip konuşulmalıdır.

Fatih Orgazm Aşısı Tedavisi