Kahramanmaraş Genital Estetik

Kahramanmaraş Genital Estetik genital bölge estetiği özellikle son dönemlerde oldukça önem kazanmaya devam eden işlemler arasında yer alıyor. Daha önceleri kadınlar toplumsal tabulardan kaynaklı bu tarz işlemleri yaptırmaya çekinse de artık günümüzde kaliteli ve sağlıklı cinsel yaşama olan önem de artış gösterdiği için genital estetik işlemleri daha da önem kazanmaya başladı. Genital estetikler; kadınların cinsel bölgelerindeki kötü görünümü düzeltme, şekil bozukluklarını düzeltme olarak ifade edilebilir. Fonksiyonel ve estetik anlamda oluşan bozuklukların tümü genital estetik adı altında cerrahi işlemlerle kısa sürede giderilebilir hale gelmiştir. Peki, genital estetikler hangi durumlarda yapılır? Kimlere yapılabilir? İşlemleri nasıl yapılır, ağrılı mıdır gibi tüm sorularınızın yanıtı içeriğimizin devamında yer alıyor. İşte, detaylar sizlerle… Kahramanmaraş Genital Estetik

Kahramanmaraş Genital Estetik

Kahramanmaraş Genital Estetik

Genital Estetik Kimlere Yapılır?

Genital estetikler iki tür şikâyet üzerine yapılabilir. Birincisi fonksiyonel olarak, cinsel yaşamı ve rutin yaşamı etkileyen rahatsız edici unsurlarda ikincisi ise sadece estetik görüntü bozukluklarında yapılabilir. Vajina sıkılaştırma, g noktası tedavisi, orgazm aşısı gibi işlemler cerrahi işlem gerektirmeden yapılsa da yapısal ve fonksiyonel bozukluklarda cerrahi operasyonlarla sorun giderilir. Eğer cerrahi işlem yapılacaksa işlemden önce uzun süre tetkikler yapılır. Sorunun tanısı doktor tarafından net bir şekilde konulur. Sözün özü; cinsel hayatın daha kaliteli olması için vajinada oluşan estetik görünüm sorunlarının giderilmesi ve aynı zamanda şekil bozukluklarının giderilmesi için başvuran hastalara genital estetik işlemleri uygulanır.

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Genital estetik nasıl yapılır ve türleri nelerdir gibi sorular da yine estetik operasyon geçirmeyi düşünen kadınlar tarafından en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Genital estetikler sorunun kaynağına ve talebe göre farklılık gösteriyor. Bazı durumlarda cerrahi operasyon olmadan giderilebilse de bazı durumlarda cerrahi operasyon gerekli olabiliyor. İç dudak sarkmaları, rahim sarkmaları, dış dudakların büyültülmesi ve küçültülmesi gibi işlemler için cerrahi operasyon yapılır. Anestezi uygulanarak yapıldığı için hastalar işlem esnasında ağrı ve sızı hissetmezler. Diğer işlemler ise aşı ve benzeri yöntemler ile giderilebilir.

Kahramanmaraş Genital Estetik